آموزش و آزمایش

بدون دیدگاه

 

چرا دنیا جای ناعادلانه ای است ؟

اگر بخواهیم در مورد این موضوع بحث بکنیم باید چندین همایش رو برای آن تدارک ببینیم

اما در این نوشته بصورت اجمالی که تفکر را برانگیخته بکند صحبت میکنیم

یکی از اصلی ترین شاخصه هایی که باید به آن توجه کنیم این است که بدانیم راز خلقت چیست و ما باید در راستای چه قوانینی گام برداریم

انسان وقتی متوجه شود که برای چه چیزی پا بر روی این زمین گذاشته است کمی عاقلانه تر برای رسیدن به اهداف ، وصال موفق و انتخاب شغل تصمیم میگیرد در غیر این صورت هدایتی شامل حالش نمیشود.

وقتی شما ندانید در چه مکانی زندگی میکنید ، قوانین این مکان چگونه بر موجودات درونش تاثیر میگذارد ! هر فعالیتی را که شروع کنید بعد از مدتی در آن ناکام میمانید.

حال توجه کنید :

تا به حال به این دقت کرده اید که وقتی برای یک آزمون ، مسابقه ، تور تفریحی و حتی یک میزبانی خانوادگی تدارک میبینید و آماده میشوید در عمل که قرار میگیرید احساس بهتری دارید چراکه عناصری را که نیاز داشته اید را فراهم کرده اید و آسوده خاطر هستید اما اگر از قبل خبر نداشته باشید که چه سرنوشتی در انتظارتان است امکان این هست که به شدت دچار زحمت شوید و حرصتان در آید.

اگر به دنبال آموزش و یارگیری نباشید طبیعت به صورت خودکار با شرایط سخت و دشوار شما را آموزش میدهد چرا که دنیا صحنه سعادت نیست دنیا صحنه تکامل است ، دنیا بی قرار است از وقتی دنیا را درک میکنیم در مرحله اول به دنبال مادیات میرویم وقتی به آن میرسیم و اقناع میشویم تازه متوجه میشویم که خیلی هدف سطحی ای را اتخاذ کردیم و بعد متوجه میشویم که باید تسلیم اراده خداوند باشیم

یا لطیف

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.