اگر قصد خرید تجهیزات اداری را دارید، می‌توانید سری به فروشگاه آپادانا پدیده بزنید و تجهیزات اداری آن را ببینید و انتخاب کنید و از میانشان انتخاب کنید. ظرف مدت زمان کوتاهی هم، این تجهیزات اداری دم در خانه‌تان خواهند بود. به همین سادگی.

اگر بخواهیم از ساده‌ترین ویژگی‌ها برای این انتخاب شروع کنیم باید به ظاهر میز اداری توجه کنیم. دکوراسیون شما اولین موضوعی است که هر فرد جدید الورودی به آن توجه می‌کند. با این قضیه می‌تواند تفکرات متفاوتی را به ذهن خود راه بدهد. بنابراین ظاهر میز اداری موضوع مهمی برای کسب و کار شماست. میز اداری که به تازگی قرار است جزو دکوراسیون شما شود، باید از لحاظ ابعاد، رنگ، سایز، وزن، نحوه قرارگیری و … با دیگر وسایل شما تناسب داشته باشد.

بهترین تجهیزات اداری را از کجا تهیه کنیم؟
اگر قصد دارید برای شرکت خود بهترین و با کیفیت‌ترین مبلمان را از لحاظ ظاهر و متریال سازنده سفارش دهید، آپادانا پدیده بهترین مشاور و بهترین گزینه برای شماست.
می‌توانید انواع تجهیزات اداری را از مجموعه آپادانا پدیده با “تخفیف ویژه” – به مدت محدود خریداری کنید. . آپادانا پدیده معتبرترین و بهترین تولیدکنندگان انواع تجهیزات اداری است که تمامی محصولات خود را با استفاده از مواد مرغوب و درجه یک ساخته است. قیمت‌های این مجموعه در مقایسه با مجموعه‌های دیگر، بسیار مناسب‌تر است. همچنین در این مجموعه، مشاوران و کارشناسانی وجود دارند که با دادن مشاوره، افراد را در جهت خرید مناسب‌ترین تجهیزات اداری، راهنمایی می‌کنند.

اگر کارکنان یک شرکت، در یک محیط آرام، مناسب، راحت و امن، فعالیت کنند؛ تمرکز بیشتری بر روی کار دارند و بازدهی آن ها چند برابر می‌شود. پس اگر به فکر پیشرفت و موفقیت شرکت و یا سازمانتان هستید، با استفاده از تجهیزات اداری مناسب و به وجود آوردن محیطی راحت و آرام برای کارکنان مجموعه، می‌توانید به هدف خود برسید. ممکن است برخی افراد در زمینه انتخاب تجهیزات اداری سررشته‌ای نداشته باشند، این گروه از افراد می‌توانند با کمک گرفتن و مشاوره از تیم کارشناس و حرفه ای آپادانا پدیده، بهترین و مناسبترین مبلمان را برای شرکت خود خریداری کنند.

انواع تجهیزات اداری:

میز اداری – کتابخانه اداری- پارتیشن
فایلینگ اداری – مبل و صندلی اداری
میز مدیریت – میز کارمندی

اگر قصد خرید میز کارمندی برای شرکتتان را دارید، باید توجه کنید که این محصول در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی در بازار وجود دارد. باید بنابر اصول و استانداردهایی اقدام به خرید میز اداری و میز کارمندی کنید؛ زیرا اگر در هنگام خرید نکات مهم را در در نظر نگیرید، خرید موفقی نخواهید داشت و نه تنها باعث شکیل شدن محیط اداری و افزایش بازدهی کارکنان خود نمی‌شوید، بلکه فضایی زننده و غیر استاندارد برای شرکت خود به وجود می‌آورید. از جمله این نکات مهم به صورت زیر است:

اندازه اتاق
یکی از اولین و مهمترین نکات مهم در هنگام خرید میز اداری، توجه به اندازه اتاق است. با توجه به متراژ و اندازه اتاق، اقدام به خرید میز اداری کنید. مثلا اگر فضای اتاق شما کوچک است، باید میزی متناسب با اندازه اتاق انتخاب کنید تا رفت و آمد به اتاق مشکل نشود و همه فضای اتاق با میز کارمندی پر نشود. در صورتی که متراژ اتاقتان بیشتر باشد، دست شما برای خرید بازتر است.

توجه به وسایلی که قرار است روی میز گذاشته شود
به وسایلی که قرار است بعد از خرید میز کارمندی بر روی آن قرار دهید توجه کنید. میز را طوری انتخاب کنید که هم فضای کافی برای قرار دادن وسایلتان داشته باشد و هم فضای مورد نیاز برای انجام دادن فعالیت های شما. با توجه به این امر، می‌توانید متناسب‌ترین میز را از لحاظ اندازه تهیه کنید.

توجه به حضور مشتری در اتاق
همان گونه که می‌دانید، در بعضی از اتاق‌های شرکت و ادارات، مشتریان زیادی رفت و آمد می‌کنند. باید با توجه به حضور مشتری در اتاق کارتان، مناسب‌ترین میز کارمندی را انتخاب کنید. در صورتی که یک میز کارمندی بسیار زیبا و شکیل را خریداری کرده‌اید، بهتر است آن را در معرض دید مشتری قرار دهید تاثیر بیشتری در جذب مشتری داشته باشد. سعی کنید میزی را انتخاب کنید که جای مناسب برای پنهان کردن سیم و کابل‌های کامپیوتر و و سایل الکترونیکی را داشته باشد.

توجه به تعداد افرادی که می‌خواهند از میز استفاده کنند
قبل از خرید میز اداری، باید به این نکته توجه کنید که چند نفر قرار است از میز استفاده کنند. اگر تعداد افراد زیادی می‌خواهند از میز کارمندی استفاده کنند، میز گروهی خریداری کنید. توجه به ظاهر میز و طراحی آن، از نکات مهمی است که هنگام خرید میز کارمندی، باید به آن توجه شود.

توجه به قیمت و بودجه شما
قبل از خرید میز کارمندی، به بودجه‌ای که برای این کار کنار گذاشته‌اید، توجه کنید. زیرا این محصولات، تنوع بسیار زیادی دارند و به همین دلیل قیمت‌های آنها نیز با هم متفاوت است. قبل از خرید میز اداری، به نیازهای خود دقت کنید و بر اساس آنها اقدام به خرید کنید. اگر طراحی و تجهیزات اداری شما به سبک کلاسیک است، باید برای خرید میز اداری، هزینه بیشتری بپردازید.

توجه به کیفیت و متریال سازنده
سعی کنید محصولی را انتخاب کنید که از کیفیت ساخت ممتازی برخوردار باشد. درست است که هر چه محصول با کیفیت‌تر باشد و از مواد مرغوب‌تری ساخته شده باشد، دارای قیمت بیشتری است؛ اما در عوض ماندگاری و دوام بالایی دارد و نیازی نیست بعد از چند سال آن را تعویض کنید. هرگز برای خرید انواع تجهیزات اداری ریسک نکنید، زیرا این تجهیزات، از سرمایه‌های اصلی شرکت به شمار می‌روند و با افزایش بازدهی کارمندان و جذب مشتری، نقش مهمی در پیشرفت و موفقیت شرکت دارند.