تهران- ایرنا- باشگاه پرسپولیس اعلام کرد برای صادر کردن رضایتنامه «مهدی شیری» مبلغی را دریافت کرده است. این مدافع راست راهی فولادخوزستان می‌شود.


به گزارش ایرنا،‌ تیم فوتبال پرسپولیس روز دوشنبه هفته گذشته در دیدار سوپرجام فوتبال ایران در شرایطی مقابل فولاد خوزستان با یک گل شکست خورد که مهدی شیری در دقیقه ۷۱ این مسابقه از زمین اخراج شد تا شاگردان یحیی گل‌محمدی برای دقایقی ۱۰ نفره کار را دنبال کنند.


پس از این شکست شیری از سوی «یحیی گل‌محمدی» در اختیار باشگاه گذاشته شد. در همین راستا این بازیکن صبح امروز شنبه در محل باشگاه پرسپولیس حضور یافت و با مسوولان نشستی برگزار کرد.


او پس از خروج از محل باشگاه در جمع خبرنگارن اظهار داشت: از پرسپولیس جدا شدم و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.


این در حالی بود که در امروز و در ساعات پایانی نقل و انتقالات نیم فصل بحث معاوضه او با «آیاندا پاتوسی» از فولادخوزستان مطرح شد که ظاهرا سرانجامی نداشت.


 پس از این اتفاق باشگاه پرسپولیس مدعی شد که در ازای دریافت مبلغی حاضر به صدور رضایتنامه شیری شده است.


در خبر باشگاه پرسپولیس آمده است: «‌مهدی شیری در پی توافق نهایی که صورت گرفت از باشگاه پرسپولیس جدا شد. باشگاه پرسپولیس در ازای دریافت مبلغی با صدور رضایت‌نامه این بازیکن موافقت کرد و به این ترتیب، این بازیکن به طور قطعی از پرسپولیس جدا شد. او قرار است برای ادامه فوتبال خود به فولاد خوزستان ملحق شود. باشگاه پرسپولیس برای مهدی شیری آرزوی موفقیت می‌کند.»