تیغه گرید چیست و نحوه کار آن ؟

در ابتدا بهتر است با گریدر بیشتر آشنا شویم. گریدر یا شیب‌ساز یکی از مهم‌ترین ماشین آلات صنعتی در عرصه‌ی راهسازی است، که از آن در عملیات‌های عمرانی مانند مواردی مثل تنظیم شیب سطوح ناهموار جاده‌ها و تعمیر جاده‌ها استفاده می‌شود. تیغه گریدر نیز یکی از قطعات کاربردی این ماشین است، که در ادامه درباره آن بیشتر توضیح می‌دهیم.

تیغه گریدر یکی از مهم‌ترین قطعات ماشین‌های بزرگ راهسازی است که در قسمت محور جلویی آن‌ها نصب شده و با سطوح در تماس است. البته باید گفت که شما به راحتی می‌توانید زاویه‌های مختلفی را برای نحوه‌ی قرارگیری تیغه گریدر تنظیم کنید و از آن در جهت کاربردهایی مثل بریدن، زاویه دادن و پر کردن استفاده کنید. تیغه گریدر در برش دادن خاک و شکل دهی به جاده های شنی و همچنین مسطح نمودن خاک کار خود را بسیار حرفه ای به انجام میرساند. البته لازم به ذکر است که شما می‌توانید برای بهبود عملکرد کلی ماشین، چنگک‎‌هایی را به تیغه گریدر متصل کنید تا عمل برداشت خاک به بهترین شکل ممکن انجام شود.

تیغه گریدر انواع مختلفی دارد که بر حسب داشتن تفاوت در شکل ظاهری مثل داشتن لبه‌های مستقیم، منحنی دار و یا لبه‌های با ارتفاع در ضخامت‌های متنوع و همچنین کیفیتی بی نظیر توسط شرکت تسیکو در اختیار شما قرار می‌گیرد. این قطعه ی پر کاربرد نیاز های گوناگونی را در صنعت راهسازی رفع می کند و بنابراین توجه به کیفیت و کارکرد صحیح آن یکی از مهم ترین موارد در هنگام بررسی و خرید این قطعه است.

شما میتوانید برای خرید تیغه گریدر در انواع مختلف با شماره ۰۳۵۳۸۲۲۱۲۵۴ ( داخلی ۱۰۱ – ۱۰۲ ) تماس بگیرید یا در واتساپ به شماره ۰۹۱۳۱۵۴۹۳۷۷ پیام دهید.

انواع تیغه گریدر

تیغه گریدر انواع مختلفی دارد که تیغه مناسب کار شما باید بر حسب نوع کاربرد و نیازمندی پروژه‌ی مورد نظر انتخاب شود. در این جا برخی از انواع تیغه گریدر، نام برده شده است که شامل موارد زیر است:

  • تیغه ۱۳ سوراخ
  • تیغه ۱۵ سوراخ معمولی
  • تیغه ۱۵ سوراخ پهن
  • تیغه ۱۷ سوراخ

قیمت تیغه گریدر

قیمت تیغه گریدر بر اساس نوع، ابعاد و همچنین کیفیت مواد سازنده‌ی آن در بازارهای عرضه‌کننده‌ی تجهیزات زیربندی ماشین آلات سنگین راهسازی متغیر است. دلیل این تفاوت‌ها در قیمت تیغه گریدر مربوط به آن است که برای هر ماشین از یک تیغه مخصوص استفاده می‌شود. شما می‌توانید متناسب با نیاز خود تیغه گریدر مورد نظر را با قیمت مناسب و کیفیتی بی نظیر، از شرکت تسیکو خریداری کنید.

خرید تیغه گریدر از شرکت تسیکو

برای خرید تیغه گریدر باید به موارد مهمی توجه داشته باشید تا یک خرید مناسب و به صرفه را تجربه کنید. شما باید در ابتدا متناسب با انتظار و کاربردی که در پروژه‌های عمرانی مورد نظر خود از دستگاه گریدر دارید، بهترین قطعه تیغه گریدر را برای آن خریداری کنید. در واقع همانطور که گفته شد هریک از این قطعات ویژگی های ظاهری و کاربردی ویژه ای دارند که متناسب با کاربردی که شما به آن نیاز دارید باید انتخاب شوند. یکی از مهمترین موارد در خرید تیغه گریدر توجه به کیفیت ساخت این قطعه است که شما می‌توانید با خرید از شرکت تسیکو این مرحله از خرید را بدون دغدغه پشت سر بگذارید.

شما می توانید برای خرید این قطعه و سایر قطعات مرتبط با ماشین آلات صنعتی راهسازی به وبسایت شرکت تسیکو مراجعه کرده و بعد از کسب اطلاعات مربوط به هریک از قطعات، کالای مورد نیاز خود را با بهترین قیمت که به خاطر خرید مستقیم و بدون واسطه شما از شرکت امکان پذیر می‌شود، تهیه کنید. برای دریافت مشاوره از کارشناسان متخصص شرکت و همچنین سفارش کالا می توانید با شماره ۰۳۵۳۸۲۲۱۲۵۴ ( داخلی ۱۰۱ – ۱۰۲ ) تماس بگیرید و پاسخ سوالات و ابهامات خود را برای خرید تیغه گریدر و یا سایر قطعات شرکت تسیکو دریافت کنید.