تهران- ایرنا- دروازه‌بان سابق پرسپولیس گفت: سرخپوشان اکنون شرایط خوبی دارند و موفقیت‌هایی که با این تیم کسب کردم فراموش نشدنی است.


به گزارش ایرنا، بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات امسال پس از حدود ۶ سال حضور در ایران این تیم را ترک کرد و به کشورش بازگشت. او این روزها به دور از هیاهوی فوتبال سعی دارد بیشتر در کنار خانواده‌اش وقت بگذراند.


رادو از دوران حضورش در پرسپولیس به عنوان یکی از بهترین خاطرات فوتبالی‌اش یاد کرد و گفت که قهرمانی‌های متعدد با پرسپولیس خاطره خوبی برای او و خانواده‌اش بود.


مشروح گفت‌وگوی او با خبرنگار ایرنا را در زیر خواهید خواند:


رادوشوویچ: موفقیت‌های پرسپولیس فراموش نشدنی است


این روزها از فوتبال دور هستی؟


بله. سعی کردم بیشتر در کنار خانواده‌ام باشم و وقتم را با آنها بگذرانم و با آرامش بیشتری به زندگی ادامه دهم. مدت زیادی از خانواده دور بودم و حتی فرزندم به دنیا آمد من تنها ۲ روز به کرواسی رفتم و بازگشتم اما الان دیگر مدام با آنها هستم و از زندگی در کنار خانواده لذت می‌برم.


یعنی تصمیمی برای آینده فوتبالی‌ات نگرفتی؟


فعلا تمریناتم را به صورت اختصاصی و البته فشرده انجام می‌دهم تا از شرایط آمادگی دور نباشم. اما ترجیح می‌دهم زود تصمیم نگیرم. می‌خواهم بهترین انتخاب را داشته باشم.


رادوشوویچ: موفقیت‌های پرسپولیس فراموش نشدنی است


دوری از خانواده در آن مقطع سخت نبود؟


به هر حال در زندگی حرفه‌ای شرایط متفاوت است. ما در جریان مسابقات بودیم و باید به تیم کمک می‌کردم.


سالی که گذشت برایت چگونه رقم خورد؟


در این سال اتفاق‌های ویژه‌ای برایم رخ داد. در روزهای پایانی سال از پرسپولیس جدا شدم و پس از چند سال حضور در ایران این اتفاق را پشت سرگذاشتم.


فکرش را می‌کردی اینگونه با پرسپولیس جدا شوی؟


زیاد دوست ندارم به عقب برگردم و در این مورد صحبت کنم. در سال‌های حضورم در پرسپولیس شرایط متفاوتی را پشت سرگذاشتم، ولی بودن در این تیم بزرگ و هوادارانش که واقعا در دنیا بین نظیر هستند برایم اتفاق خوبی بود.


رادوشوویچ: موفقیت‌های پرسپولیس فراموش نشدنی است


بهترین خاطراتی که با این تیم داشتی؟


همراه پرسپولیس سال‌ها قهرمان شدم و موفقیت‌های خوبی را تجربه کردم که تا پایان عمرم آنها را فراموش نمی‌کنم. واقعا بهترین دوران ورزشی‌ام بود.


با توجه به حضور طولانی مدت در ایران حتما از نوروز هم چیزهایی می‌دانی؟


بله. با برخی آداب و رسوم ایرانی آشنایی پیدا کردم. می‌دانم آغاز سال همزمان با شروع فصل بهار است که این اتفاق قشنگی است. می‌دانم مردم در شروع سال برای هم آرزوهای خوب می‌کنند و من هم آرزو می‌کنم که همه سالی موفقیت را پشت سر بگذارند.


 حالا که دیگر در ایران حضور نداری اما امکان دارد دوباره روزی به ایران بازگردی؟


سوال سختی پرسیدید. من در ایران دوستان زیادی دارم و در این مدت با افراد زیادی در ایران آشنا شدم و هنوز هم با برخی از آنها در ارتباط هستم. نمی‌دانم دوباره به ایران بازگردم یا نه، اما ایران همیشه مانند کشور دوم من است.


رادوشوویچ: موفقیت‌های پرسپولیس فراموش نشدنی است


به عنوان سوال پایانی، یکی از بازیکنان محبوب پرسپولیس بودی. قبول داری برخی سعی می‌کنند که تو را مقابل هواداران قرار دهند؟


هواداران خودشان بسیار باهوش هستند و همه چیز را می‌دانند. آنها خودشان می‌دانند که با چه مشکلاتی را در این مدت پشت سر گذاشتم، اما دیگر برخی رفتارها غیر قابل تحمل بود که ترجیح می‌دهم راجع به آن صحبت نکنم. همه چیز واضح است.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40