تهران – ایرنا – شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه ۲۲ خرداد ماه نظرات خود را درباره تعدیل کادر درمان، اقدام سیاسی آژانس و تیر خلاصی به اعتمادسازی، اشک تمساح دولت قبل و سوال از وزیر کشور بیان کردند.


به گزارش ایرنا، مهدی اسماعیلی ‏نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در حساب توییتری خود نوشت: تصمیم بر تعدیل کادر درمان آن هم پس از دو سال مجاهدت ماندگار به هیچ وجه تصمیم منصفانه ای نیست. انتظار می‌رود نه تنها این پرستاران عزیز مطابق قانون کار استخدام شوند بلکه مطالباتشان متناسب با شان و منزلت آن ها مورد توجه جدی قرار گیرد.


احمد نادری نماینده مردم تهران در توییتر با هشتگ قطعنامه شورای حکام، عنوان کرد: اقدام متقابل غیر متوازن یعنی اگر یک کشتی متوقف کنند، دو کشتی متوقف می شود؛ اگر یک مدافع حرم را ترور کنند، سه فرمانده امنیتی شان در منطقه به هلاکت می رسد؛ اگر قطعنامه نمادین بدهند بند و بساطشان به صورت عملی جمع می شود. خلاصه این که یکی بزند ۱۰ تا می خورد…


علی بابایی کارنامی ‏‏نماینده مردم ساری و میاندرود در توییتر نوشت: اقدامات سیاسی آژانس و رفتار خصمانه اروپا و آمریکا تیر خلاصی به هر گونه اعتمادسازی و حسن نیت بود. چنین حرکاتی ثابت می‌کند تاکید ایران بر گرفتن تضمین و راستی آزمایی اجرای تعهدات طرف مقابل کاملا منطقی و ضروری است.


بهروز محبی نجم آبادی ‏‏‏‏نماینده مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن‌ و ششتمد توییت کرد: سالها التماس و لبخند و قهر با آمریکا به تقریبا هیچ رسیدند. کشور را با روزی ۷۰۰ کشته و همه شاخص های نابود شده و زیر ساخت های رها شده و برجام نافرجام تحویل داده اند. در روزگار سخت ترمیم پایه های اقتصاد برای مردم اشک تمساح می ریزند. دولت سیزدهم و مجلس فقط به مردم فکر کنند.


جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مردم تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در توییتی نوشت: افزایش ناامنی در کشور؛ ترورهای خیابانی، هک شدن‌ دوربین‌های شهری تهران، سرقت‌های سازمان یافته، انتخاب استانداران ضعیف، عدم ارتباط پارلمانی مناسب، مدیریت نادرست تجمعات مردمی و تیراندازی گشت ارشاد، محور سوال ثبت شده از وزیر کشور در سامانه نظارت مجلس است، گام بعدی استیضاح جناب وحیدی خواهد بود.آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40