آبادان – ایرنا – آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور کشورمان که صبح امروز از طریق فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان وارد خوزستان شد پنجشنبه شب آبادان را به مقصد تهران ترک کرد.


به گزارش ایرنا رییس جمهور پنجشنبه پس از حضور در خرمشهر از شرکت فولاد جهان آرای این شهرستان بازدید و با روند تولید فولاد و تکمیل فازهای بعدی این طرح از نزدیک آشنا شد. 


رییس جمهور سپس در شلمچه در میان اعضای کاروان‌های راهیان نور حضور یافت و با ضروری خواندن جهاد تبیین و معرفی آرمان‌ها و ارزش‌های شهدا گفت : شهدای ما متعلق به امت اسلامی و آزادگان جهان هستند.


به گزارش ایرنا رییس جمهور پس از شلمچه در جمع مردم روستای مسیره از توابع خرمشهر حضور یافت و در میان عشایر و اهالی این روستا، اظهار داشت: همانطور که همه به خرمشهر افتخار می‌کنیم و باید این افتخار را حفظ کنیم، ضرورت دارد که مردمش مشکل نداشته باشند و اولویت‌های آنها مورد توجه قرار گیرد.


وی دستور تشکیل یک کارگروه ویژه را به استاندار خوزستان صادر کرد و افزود: این کارگروه باید به سرعت و به صورت جهادی از اولین روزهای سال جدید، کار خود را برای رسیدگی به همه مسائلی که مطرح شد، آغاز کند.


در سفر یک روزه رییس جمهور به استان خوزستان صادق خلیلیان استاندار خوزستان و حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدنبی موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز و جمعی از مسوولان محلی رییس جمهور را همراهی می‌کردند.


این سفر سومین سفر رییس جمهور به استان خوزستان است.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40