تهران – ایرنا – نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: من به عنوان یکی از استیضاح کنندگان وزیر صمت هیچ انگیزه شخصی نداشته ام و به دنبال استیفای حقوق مردم بودم .


در پی انتشار خبری در ایرنا پیرامون گمانه زنی ها در خصوص علل طرح استیضاح وزیر صمت برای خبرگزاری جمهوری اسلامی کذب بودن خبر محرز شد و با خبرنگار خاطی برخورد شد.
در همین رابطه لطف الله سیاهکلی عضو کمیسیون صنایع و معادن در گفتگویی با خبرنگار ایرنا گفت: من به عنوان یکی از استیضاح کنندگان هیچ انگیزه شخصی نداشته ام و به دنبال استیفای حقوق مردم بودم .


عضو کمیسیون صنایع و معادن ادامه داد: وزیر صمت در جلسه بررسی استیضاح اعلام کرد یکی از نمایندگانی که تا امروز هیچ درخواستی از من نداشته آقای سیاهکلی بوده است .


وی اظهار داشت: اگر به دنبال منافع شخصی در ماجرای استیضاح وزیر صمت بودم باید در میانه ماجرا معامله می‌کردم اما این موضوع را تا حصول نتیجه و پیگیری کردم. 

سیاهکلی هرگونه انگیزه شخصی برای استیضاح وزیر صمت را دروغی بزرگ خواند و اظهار داشت: در ماجرای پیگیری اصلاح صنعت خودروسازی و برخورد با مافیای خودرو، پیشنهادات زیادی به بنده شد و حتی از جانب مافیا تهدید هم شدم اما پیگیری مطالبه مردم مهمتر بود. 

سیاهکلی تاکید کرد: اخبار کذبی که علیه بنده منتشر شد ناشی از تلاش این مافیا برای متوقف کردن تلاش‌های نمایندگان برای اصلاح صنعت خودروسازی بود. 

وی تصریح کرد: فردی در استان چنین اتهام و دروغ بندی بزرگی را علیه بنده منتشر کرده بود که بررسی ها نشان می دهد خبرنگار خاطی با برداشت از اظهارات این فرد چنین خبر کذبی را منتشر کرده است. 

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده در این خصوص سوال از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی داشتم که با توجه به اینکه ایرنا خبر را تکذیب و با خبرنگار خاطی نیز برخورد کرده به نوعی انتشار آن را جبران کرده، این سوال را پس خواهم گرفت.