وزیر کشور: ثبت پلاک خودرو برای سفرهای نوروزی ضرورت ندارد


تهران – ایرنا – وزیر کشور گفت: مردم نیازی به ثبت پلاک خودرو برای سفرهای…


 • اجرای سند تحول دولت نیازمند هماهنگی بین سه قوه است

  تهران- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شب گذشته (دوشنبه) از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی از آیت‌الله علوی‌گرگانی عیادت کرد و در جریان آخرین وضعیت و روند درمان این مرجع تقلید قرار گرفت.


  به گزارش حوزه سیاسی ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شب گذشته (دوشنبه) از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی از آیت‌الله علوی‌ گرگانی عیادت کرد و در جریان آخرین وضعیت و روند درمان این مرجع تقلید قرار گرفت.


  وزیر بهداشت با اشاره به نگرانی رهبر انقلاب از وضعیت آیت‌الله علوی‌گرگانی گفت: بنده از طرف رهبر انقلاب مأمور شدم تا در بیمارستان محل بستری حضور پیدا کرده و وضعیت ایشان را بررسی کنم.


  عین‌اللهی درخصوص آخرین وضعیت بیماری آیت‌الله علوی‌گرگانی گفت: ایشان روز جمعه هفته گذشته به دلیل وخامت بیماری که از قبل داشتند در بخش ویژه بیمارستان بستری شدند. البته وضعیت ایشان چندان مساعد نیست اما تیم پزشکی در شهر مقدس قم نهایت تلاش را برای بهبود ایشان انجام داده و خواهند داد و از مردم عزیز نیز می‌خواهیم برای سلامتی این مرجع بزرگوار دعا کنند.  آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40