کرمان – ایرنا – رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود چهار میلیون نفر از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مشمول سهام عدالت می شوند اعلام کرد که تا یک ماه آینده فراخوان ثبت نام برای این افراد انجام می شود.


به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدرضا پور ابراهیمی روز یکشنبه در آیین معارفه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان افزود: ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از افراد زیرپوشش کمیته امداد و یک میلیون و ۷۵۰ هزار نفر از بهزیستی مشمول دریافت سهام عدالت هستند که دولت مکلف است به این افراد سهام واگذار کند.


وی افزود: منتظر آیین‌نامه اجرایی این طرح از سوی دولت هستیم و پیش بینی می کنیم تا یک ماه آینده فراخوان ثبت نام سهام عدالت انجام شود که در استان کرمان نیز بر اساس سهمیه، سهام واگذار می شود.


پورابراهیمی تاکید کرد: بخشی از سهام عدالت متعلق به کمیته امداد است که پیشنهاد می دهیم این نهاد هرچه زودتر این مسئولیت را برعهده بگیرد.


نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ۴۰ درصد از سهام شرکت ملی مس، سهام عدالت و مربوط به محرومیت است که کمیته امداد باید به این موضوع و برای ذینفعان ورود کند.


وی با بیان اینکه کمیته امداد تاثیرگذارترین و از ارکان خدمت به محرومان است تاکید کرد: در مجموعه مجلس شورای اسلامی و در بحث اعتبارات، کمک به مجموعه کمیته امداد امام خمینی(ره) همیشه مورد اقبال بوده است.  


پور ابراهیمی اظهارداشت: سال گذشته و برای کمک به توانمندسازی خانواده ها اعتبار برای ایجاد ۱۲ هزار شغل افراد تحت تکفل این نهاد و افرادی با شرایط مشابه در استان اختصاص یافت.


وی با اشاره به فاصله رشد اقتصادی و توسعه بین شمال و جنوب استان کرمان بیان کرد: نسبت به آنچه هدف گذاری شده بود عقب هستیم، اما آمادگی داریم در مجمع نمایندگان و شورای راهبردی استان کار را در جنوب استان پیش ببریم و شرایط فراهم شده تا در این دوره، فضای جدیدی در توسعه کرمان فراهم کنیم.


رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باوجود همه مشکلات اقتصادی کشور، رشد تحولات اقتصادی استان کرمان متوقف نشده است اما این مساله باید متوازن باشد و اکنون مجموعه ای در استان ۱۵۴ هزار میلیارد تومان طرح سرمایه گذاری تعریف کرده است.


به گزارش ایرنا در برگزاری این آیین که باحضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، جمعی از نمایندگان مجلس و دیگر مدیران استانی در محل تالار برق کرمان همراه بود از زحمات ۶ ساله یحیی صادقی تجلیل و ناصر عسکری نژاد به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان معرفی شد.


وب گردی

“https://sohaeshop.com/product-category/%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C/”>آیفون تصویری “https://mz724.ir/”>بلیط هواپیما موج زمزم “https://iransite.com”>طراحی سایت ایران سایت