تهران- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی درپی درگذشت مادر ژاپنی شهید «محمد بابایی»، نوشت: این بانوی فداکار و مؤمنه، الگویی حقیقی از دین و شریعت را جلوه‌گر ساخت و نام خود را در دیوان حماسه‌های این مرز و بوم جاودانه کرد.  


به گزارش روز جمعه ایرنا، محمد باقر قالیباف در پیامی با ابراز تالم و تاثر از درگذشت بانوی صبور «کونیکو یامامورا» مادر ژاپنی شهید «محمد بابایی» نوشت: این مادر فداکار و مؤمنه به‌عنوان تنها مادر شهید دفاع‌مقدس با اصالت ژاپنی، تجلی‌ عشق و دلدادگی به خدا بود که با تربیت فرزندی دلاور در دامن پرمهر خویش و سال‌ها صبوری در شهادتش، الگویی حقیقی از دین و شریعت را جلوه‌گر ساخت و نام خود را در دیوان حماسه‌های این مرز و بوم جاودانه کرد.  


رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن عرض تسلیت به تمامی بانوان مومنه کشور،   دوستان‌ و آشنایان، خانواده مکرم و وابستگان، برای آن فقیده سعیده، رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزند شهیدش و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسالت کرد.


«کونیکو یامامورا» مادر ژاپنی شهید «محمد بابایی» که از چندی قبل به علت ضایعه تنفسی در بیمارستان خاتم الانبیا بستری بود، امروز جمعه دار فانی را وداع گفت.


بیشتر بخوانید
آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40