خرید اقساطی انواع کالا و خدمات این روزها به یک ضرورت در زندگی ما تبدیل شده است، به خصوص خرید اقساطی با کارت های اعتباری به ویژه برای کاربرانی که به دنبال خرید هوشمندانه هستند.


وجود تخفیف‌ها، پیشنهادهای ویژه برای خرید با این نوع کارت ها با هیچ‌یک از خدمات مالی دیگر قابل مقایسه نیست؛ به ویژه برای کاربرانی که به دنبال خرید هوشمندانه هستند. شما می توانید از طریق کارت های اعتباری گوشی قسطی، لپ تاپ قسطی و دیگر کالاهای مورد نیاز خود را بخرید و هزینه آن را نقدا پرداخت نموده و بعدا آن هزینه را طی چند قسط به شرکت صادرکننده کارت اعتباری بپردازید.


در این مقاله تا پایان با ما همراه باشید. ما مطالب مفیدی را در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.


چقدر از درآمد ماهیانه خود را به سرمایه گذاری اختصاص می دهید؟ فکر می کنید مهارت مالی دارید؟


اگر برای خرید کالایی بخواهید چند ماه پس انداز کرده و بعد آن محصول یا خدمت را تهیه کنید؛ مطمئنا قیمت آن کالا چند برابر می شود. خرید قسطی این امکان را برای شما فراهم می کند در همان زمانی که نیاز دارید؛ کالای خود را تهیه و استفاده کنید؛ سپس طی چند ماه هزینه آن را پرداخت نمائید.


امروزه صنعت لندتک با هدف برداشتن همین دردسرها و چالش ها توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند و روز به روز به تعداد شرکت های فعال در این حوزه که سعی دارند از ابزارهای جدیدی جهت رفاه افراد استفاده کنند؛ افزوده می شود. شما با تحقیق کوتاهی بین شرکت هایی که در این صنعت فعالیت می کنند؛ می توانید بهترین شرکت را با کارمزد مناسب انتخاب کنید.


مارتین کوپر در سال ۱۹۷۳ جهان را متحول کرد و با اختراع تلفن همراه امکانات جدیدی برای برقراری ارتباط ایجاد کرد. هدف کوپر از این کار آزادی افراد برای استفاده از تلفن، بدون وابستگی به خانه، محل کار  و … بود.   پس از آن ده سال طول کشید تا اولین تلفن های همراه وارد بازار شد و از آن زمان به بعد رشد شدیدی در حوزه تلفن های همراه در سراسر جهان اتفاق افتاد به طوری که امروزه این وسایل الکترونیکی، جزء لاینفک زندگی بشر تبدیل شده است و زندگی بدون آن تقریبا امکان پذیر نخواهد بود.


قسطا برترین سایت خرید اقساطی


همانطور که می دانید، مزیت اصلی لپ تاپ ها قابل حمل بودن آن ها است. افرادی که برای کار سفر می کنند یا در جلسات منظم در دانشگاه ها و سمینارها شرکت می کنند، لپ تاپ یک وسیله ضروری است. نه تنها این افراد بلکه دانش آموزان نیز امروزه به لپ تاپ به عنوان یک وسیله ی کمک آموزشی نیاز دارند.


اگر می پرسید کارت اعتباری از کجا و چگونه تهیه کنیم؟  ما قسطا را به شما معرفی می کنیم.


قسطا برترین سایت خرید اقساطی


شما تا چه حد با وام های الکترونیکی آشنا هستید؟ آیا از صنعت لندتک و نحوه عملکرد آن چیزی می دانید؟ لندتک یک سیستم پرداخت وام الکترونیکی بدون ضامن است که تسهیلات مورد نیاز کاربران را پس از انجام فرایند اعتبارسنجی در قالب کارت های اعتباری در اختیار آن ها قرار می دهد.


قسطا یکی از فعالان صنعت لندتک در ایران است که مبلغ درخواستی متقاضیان را به صورت امتیاز الکترونیکی در قالب یک کارت اعتباری به نام قسطا کارت در اختیار آن ها قرار می دهد.


برای دریافت قسطا کارت ابتدا باید درخواست بدهید. برای این منظور به وب سایت قسطا به آدرس  ghesta.ir مراجعه کنید و برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنید؛ پس از آن می توانید با مشاهده مراحل ثبت درخواست در سایت، مدارک مورد نیاز را آماده کنید و برای قسطا ارسال نمائید.


م. خ