تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان دولت قبلی که در عدم مهار بیماری کرونا تقصیر داشته‌اند باید از سوی قوه قضاییه محاکمه و با آنها برخورد شود.


محمد صالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ایرنا اظهار کرد: صفر شدن آمار فوتی‌های کرونا نتیجه عملکرد موفقیت‌آمیز دولت سیزدهم است.


رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: این موفقیت برتری دیدگاه دولت سیزدهم چه در حوزه نظری و چه در حوزه عملی را نسبت به دولت‌های یازدهم و دوازدهم نشان می‌دهد.


رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی افزود: در دولت قبل اگرچه برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید می‌شد اما اقدام جدی برای تامین واکسن مورد نیاز برای مردم انجام نمی‌گرفت.


جوکار خاطرنشان کرد: همه چیز در دولت قبل از جمله تامین واکسن به مذاکرات با غربی‌ها و پیوستن به اف آی تی اف گره خورده بود و نه‌تنها توفیقی در این زمینه برای ما حاصل نشد بلکه حتی تحقیر هم شدیم.


وی یادآور شد: بعضی از کشورها از ما پول دریافت کردند اما تعداد اندکی واکسن به ما دادند و برخی کشورها هم فقط قول دادند و هیچ واکسنی به ما نفروختند.


رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولان دولت قبل که با کوتاهی‌ها و ترک فعل‌های خود باعث شدند تا ما شاهد آمار بالای فوتی‌های ناشی از ابتلا به بیماری کرونا در کشور باشیم باید توسط قوه قضاییه محاکمه شوند و با آنها برخورد لازم صورت پذیرد.آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40