تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: به فرهاد مجیدی یک نصیحت می‌کنم و اینکه چنین برخوردی با ما که سال‌ها برای استقلال زحمت کشیدیم درست نیست و در رفتارت تجدید نظر کن.


به گزارش ایرنا، «علی‌رضا منصوریان» جمعه شب در نشست خبری پس از دیدار با استقلال که با پیروزی یک بر صفر آبی‌پوشان تهرانی به پایان رسید، اظهار داشت: ۲ تیم نمایش خوبی را در بازی امروز به نمایش گذاشتند و یک بازی تاکتیکی را در ورزشگاه آزادی شاهد بودیم.


وی افزود: استقلال را به طور کامل برای بازیکنانم آنالیز کرده بودم اما بازیکنان ۳۰ دقیقه از بازی را از دست دادند و به نوعی با غافلگیری یک گل دریافت کردیم.


سرمربی صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: در سمت راست ۲ بازیکن جوان به زمین فرستاده بودم و در ادامه ۲ بازیکن جوان دیگر را بازی دادم تا روش و نوع تاکتیک تیم را عوض کنم اما در آن لحظات آنها خوابشان برده بود.


منصوریان تصریح کرد: در نیمه دوم بازی مالکانه را در دستور کار دادیم و نسبت به فشاری که در دیدار گذشته تحمل کردیم کار ما راحت‌تر بود. در خیلی از دقایق بازی می‌توانستیم مسلط به بازی باشیم و استقلال را مجبور کردیم به بازی مستقیم روی آورد.


وی تاکید کرد: کار ما هر روز تاکتیکی است و داخل ۱۸ قدم را نگاه می‌کنیم، احساس من از روی نیمکت این بود بازیکن استقلال پس از ضربه رضا جبیره، پای او را شوت کرد و شاید هم اشکان خورشیدی این صحنه که سریع اتفاق افتاد را ندید. آمدیم که با شرافت بازی کنیم که همین کار را هم کردیم. امیدوارم آن صحنه پنالتی نباشد چرا که اگر پنالتی باشد آقای خورشیدی در حق مردم آبادان ظلم کرده است. 


سرمربی صنعت نفت آبادان در پایان گفت: به تیم استقلال تبریک می‌گویم که برنده شد و این بازی یک نقطه تاریک داشت، دوست ما فرهاد مجیدی از کنار ما آمد و رد شد، من یاد زمانی افتادم که فرهاد مجیدی به استقلال آمد و فتح‌الله‌زاده گفت که خیلی لاغر است گفتم شما ۱۰ میلیون به او بده خانه بگیرد اما ایشان قبول نکرد و خودم چک دادم تا مجیدی خانه بگیرد. چک من هنوز دست آقای فتح الله‌زاده است. به فرهاد مجیدی یک نصیحت می‌کنم و امیدوارم آن را هیچ وقت فراموش نکند. استقلال ما را برد اما اینکه از بغل من، محمد خرمگاه و حسین کاظمی که سال‌ها برای استقلال بازی کرده‌ایم می‌آیی و رد میشوی درست نیست و در رفتارت تجدید نظر کن. من هیچ وقت درباره استقلال صحبت نمی‌کنم و الان هم در مورد شخص صحبت می‌کنم. اگر بخواهم در مورد مسائل استقلال صحبت کنم قبل از شهرآورد تیم بهم می‌ریزد، فعلا سکوت می‌کنم و در مورد استقلال حرف نمی‌زنم.


تیم فوتبال استقلال در هفته بیست‌و دوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران در ورزشگاه آزادی موفق شد با نتیجه یک بر صفر صنعت نفت آبادان را شکست دهد.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40