حدود نیمی از مخاطبان ایسنا، مخالف حضور امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی و نیمی دیگر موافق حضور این مربی باتجربه در راس کادر فنی ایران هستند.


به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی پس از ۱۶ سال به نیمکت تیم ملی فوتبال ایران بازگشت و پس از توافق فدراسیون فوتبال و باشگاه گل‌گهر سیرجان، هدایت تیم ملی را در جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۲۳ بر عهده خواهد داشت.


نظرسنجی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره انتخاب امیر قلعه‌نویی توسط فدراسیون فوتبال نشان می‌دهد که حدود نیمی از مخاطبان ایسنا موافق حضور “ژنرال” روی نیمکت تیم ملی و نیمی مخالف این انتخاب هستند. ایسنا به مدت ۷۲ ساعت درباره این انتخاب، نظرسنجی را برگزار کرد که نتایج این نظرسنجی به شرح زیر است:


۴۹.۲ % موافق حضور قلعه‌نویی روی نیمکت تیم ملی


۵۰.۸ % مخالف حضور قلعه‌نویی روی نیمکت تیم ملی


۵۱.۸ % موافق حضور قلعه‌نویی روی نیمکت تیم ملی


۴۸.۲ % مخالف حضور قلعه‌نویی روی نیمکت تیم ملی


نتایج نظرسنجی ایسنا درباره انتخاب قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال


۴۲% موافق حضور قلعه‌نویی روی نیمکت تیم ملی


۵۸% مخالف حضور قلعه‌نویی روی نیمکت تیم ملی


نتایج نظرسنجی ایسنا درباره انتخاب قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال


انتهای پیام


در نظر داشته باشید که ژنرال! تیم رسانه‌ای قوی‌ای دارند و معلوم نیست چند درصد از این نظرات موافق مربوط به این تیم است.


بله من موافق هدایت تیم ملی با سر مربی گری امیر قلعه نویی هستم . انشاءالله که همه و بر اساس وظیفه ملی در پیروزیهای تیم ملی کشورمان همه همکاری‌های لازم را داشته باشند .


اگر مثلا گل محمدی هم به عنوان سرمربی انتخاب می شد ، همین نتیجه بدست می آمد علت در مساوی بودن تقریبی طرفداران تیم های مطرح کشور است.


مشکل فوتبال ایران، لیگ داخلیه که اون‌قدر بی‌کیفیت و سطح پایینه که از توش یک تیم ملی خوب درنمیاد. ایران چند دهه در تمام زمینه‌ها از جمله فوتبال از کشورهای دیگه عقب افتاده و فقط با تغییر سرمربی نمیشه نتیجه گرفت. مطمئناً امیر قلعه‌نویی هم(مثل قبلی‌ها) مفتضحانه خواهد باخت و کنار خواهد رفت.


منم به شدت تمام مخالف حضور ایشون هستم و متعجم از این انتخاب؛ علی رغم این که قابل حدس بود اما حیف…

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا