نمونه سوالات آیین نامه اصلی

دانلود سوالات آیین نامه اصلی
کاملترین و جدیدترین نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب به صورت کامل  با مطالعه این مجموعه سوالات آزمون دیگر نیاز به هیچ منابع دیگری حتی کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی ندارید.

چرا؟

چون کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی گمراه کننده هستش و این مورد باعث گیج شدن شما می شود ولی وقتی شما عین سوالات رو میخونید و وقتی میخواید آزمون بدید وقتی چند کلمه اول سوال رو بخونید سریع متوجه میشید که جواب این سوالات کدام گزینه هستش.

دوستان توجه داشته باشید ما هم از سوالات عکس گرفتیم و هم برای خوانایی بهتر تایپ کردیم بعد از خرید محصول لینک دانلود هر دو فایل به شما نمایش داده می شود.

محتویات بسته طلایی :
سوالات آزمون آیین نامه اصلی با جواب
سوالات فنی آزمون آیین نامه اصلی با جواب
سخت ترین سوالات آیین نامه اصلی

نکته : قابل اجرا در کامپیوتر، تبلت، گوشی های اندروید و آیفون

بانک  سوالات آیین نامه اصلی
سوالات آیین نامه اصلی تفاوت‌هایی با آزمون مقدماتی دارد و بخش‌هایی به آن اضافه می‌شود. با توجه به اینکه پس از پایان دوره آموزش عملی، آزمون‌های عملی و تئوری در بازه زمانی کوتاهی گرفته می‌شود، به همین دلیل افراد فرصت کمی برای مطالعه پیدا می‌کنند.

استرس هر دو آزمون باعث می‌شود که فشار مضاعفی وجود داشته باشد و به همین دلیل است که پیشنهاد می‌کنیم در این دوران به جای آنکه وقت خود را تلف کنید برای مطالعه منابع اصلی، سوالات آیین نامه اصلی را دانلود کنید.

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی
سوالات آیین نامه اصلی که پیش روی شماست از بانک سوالات جامع آزمون آیین نامه استخراج شده است و به صورت طبقه بندی شده در اختیارتان قرار داده شده. سوالات به صورت استاندارد است و اگر با شیوه درست مطالعه شود نیازی به مطالعه مناسب نیست و قبولی شما تضمین شده است. به این دلیل که آزمون آیین نامه بانک سوالات ثابتی دارد.

تمامی سوالات و نکات در این آزمون‌ها به صورت ثابت قرار داده شده و برای هر آزمون برخی سوالات گزینش می‎‌شود. به همین دلیل است که سعی داریم همواره بانک سوالات جامعی را جمع آوری کنیم.

 

نکات مهم در آزمون تئوری و عملی رانندگی
یکی از آزمون‌هایی که اغلب ما در زندگی پشت سر می‌گذارید تا بتوانید با وسیله نقلیه رانندگی کنیم آزمون آیین نامه است. معمولا برای قبولی در آزمون آیین نامه، پروسه مطالعه و تمرین و شرکت در کلاس‌های آموزشی طی می‌شود و فرد استرس زیادی را تحمل می‌کند و زمان طولانی را برای مطالعه صرف می‌کند. قبولی در آزمون تئوری و عملی رانندگی کار سختی نیست.

لازم است که مسیرهای کوتاه‌تر را پیدا کنید و از تجربه افرادی که قبول شدند استفاده کنید تا بتوانید برای گرفتن گواهی مسیر ساده‌تری پیش روی خود داشته باشید.

اولین مرحله آزمون رانندگی، آزمون آیین نامه مقدماتی است و مرحله بعدی آزمون آیین نامه اصلی و آزمون شهری در نهایت نشان دهنده تسلط شما بر رانندگی است. برای قبولی در آزمون تئوری و عملی رانندگی لازم است که نمونه سوالات آزمون آیین نامه را به همراه نکات جامع مربوط به رانندگی شهری به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.

برای قبولی در آزمون تئوری و عملی رانندگی باید چه کار کنیم؟
ابتدا لازم است که سوالات آیین نامه اصلی و مقدماتی به همراه جزوه‌های خلاصه شده دانلود کنید. سپس با برنامه ریزی دقیق مطالعه سوالات و جزوات را به نحوی پیش ببرید که کمترین زمان تلف شود.

در ادامه لازم است که نکات فنی آیین نامه اصلی مرور شود. در مورد امتحان شهری نکاتی وجود دارد که لازم است در نظر بگیرید. امتحان شهری رانندگی نکاتی را در خود جای داده است که باید پیش از آموزش و آزمون این نکات را در نظر داشته باشید. در نهایت داشتن جزوه و مجموعه نکات می‌تواند مسیر قبولی در آزمون تئوری و عملی رانندگی را برای شما هموار کند.

قبولی در آزمون شهری
برای قبولی در آزمون تئوری و عملی رانندگی استفاده از تجربه دیگران می‌تواند تا حد زیادی کار شما را راه بیندازد. پیش از هر چیز لازم است که بدانید سرهنگ چه زمانی شما را رد می‌کند.

یکی از عواملی که باعث عدم موفقیت شما در آزمون عملی می‎‌شود برخورد اتومبیل با هر انسان، شی یا وسیله نقلیه است که طبیعتا برخورد پر خطر محسوب می‌شود.

حتی اگر به جدول برخورد کنید یا تماس کوچکی با آینه اتومبیل بغل داشته باشید از آزمون موفق بیرون نخواهد آمد. به عنوان آزمون دهنده هر اقدامی که اختلال در فرآیند گرفتن آزمون باشد ممکن است باعث عدم قبولی شما شود.

اگر علائم راهنمایی و رانندگی را نادیده بگیرید امتیاز منفی دارد. اگر بر اعصاب خود مسلط نباشید و عکس العمل نامناسبی به محرک‌های بیرونی نشان دهید، امتیاز منفی دارد.

یکی از نکاتی که آزمون گیرنده به آن توجه می‌کند، شیوه حرکت شما به سمت درب اتومبیل است، حتی دستی که با آن درب را باز می‎کنید، نحوه‌ای که صندلی را تنظیم می‌کنید و کمربند را می‌بندید.

شیوه‌ای که ترمز‌ها را کنترل می‌کنید، روشن کردن اتومبیل که باید به درستی انجام شود، تسلط شما به گاز و کلاچ، اهمیت آزاد کردن ترمز دستی ابتدای کار اهمیت بسیاری دارد.

زمانی که خواستید راه بیفتد باید از چراغ راهنما به موقع استفاده کنید، سرعت شما مناسب باشد، جای درست و به موقع ترمز کنید، کار شما با آینه مهم است، شکل سبقت گرفتن و رعایت حق تقدم‎ها و رعایت فاصله طولی و عرضی و احتیاط برای عابر پیاده همگی بسیار اهمیت دارد. دنده عقب گرفتن شما نیز بسیار مهم است که با مهارت انجام شود. دور یک فرمان و دو فرمان و پارک دوبل نیز مواردی است که باید در آن مهارت داشته باشید.

چالش‌های قبولی در برای قبولی در آزمون تئوری و عملی رانندگی
برای قبولی در آزمون تئوری و عملی رانندگی به دلیل تاثیر گذاری عوامل متعدد بسیار استرس زا است. یکی از چالش‌هایی که حین آزمون رانندگی با آن مواجه می‌شوید، اتومبیلی است که با آن آزمون می‌دهید. معمولا اتومبیل ضعیفی را برای آزمون دادن انتخاب می‌کنند که مهارت شما را بسنجند.

ممکن است کلاچ یا فرمان و ترمز آنطور که باید کار نکند و موجب استرس گرفتن شما شما. خونسرد باشید و ابتدای کار کمی قلق گیری کنید تا دستتان بیاید که اتومبیل چگونه کار می‌کند. عجله می‌تواند کار شما را خراب کند.

عجله نداشته باشید. دستپاچگی ممکن است کار دستتان بدهد. به حق تقدم‌ها دقت کنید. بحث حق تقدم آزمون تئوری و عملی رانندگی نیاز به تمرین و تکرار دارد و باید روی آن مسلط باشید.

همیشه سعی کنید آرام رانندگی کنید. یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنید عکس العمل سریع بر اساس خواست سرهنگ است. به طور مثال اگر از شما خواسته شود یک جای مشخص پارک کنید، باید به موقع راهنما بزنید و آینه را چک کنید و در همان نقطه‎ای که درخواست شده پارک کنید.

اگر سرهنگ از شما کاری خواست که خلاف آیین نامه بود پیش از آنکه انجام دهید به سرهنگ بگویید که این کار خلاف قانون است. بد نیست زمانی که در حال آزمون دادن هستید، نکاتی که قرار است اجرا کنید را زیر لب زمزمه کنید. این کار هم تسلط شما را بالا می‌برد و هم به سرهنگ نشان می‌دهد که شما نه از روی شانس بلکه از روی آگاهی نکاتی را رعایت می‌کنید.

لازم نیست در آزمون تئوری و عملی رانندگی نشان دهید که خیلی خبره هستید، شما باید راننده تازه کاری باشید که کاملا مسلط و قانون مدار است و از نشان دادن مهارت‌های اضافی خود بپرهیزید.

سوالات مهم آزمون تئوری و عملی رانندگی
در آزمون تئوری لازم است روی اشکال علائم راهنمایی و رانندگی تمرکز کنید. تابلوهای راهنمایی و رانندگی، خطوط عابر پیاده و تفاوت میان تابلوها باید به نحوی در ذهنتان نقش بسته باشد که در تشخیص آن درنگ نکنید.

روی تفاوت‌ها متمرکز شوید و سعی کنید تابلوها را مقایسه‌ای یاد بگیرید و نمونه آزمون تئوری و عملی رانندگی را مرور کنید تا به صورت پرسش و پاسخ، نکات در ذهنتان بماند.

در مورد تعمیر و نگهداری اتومبیل باید نکاتی را به صورت جزئی بدانید و بارها مرور کنید که یادتان نرود. به طور مثال در مورد زمان تعویض روغن موتور، فیلتر روغن و روغن گیربکس و تسمه ‌تایم هر چند کیلومتر را باید در ذهن داشته باشید. در مورد باتری و شمع و باد تایر و بسیاری موارد دیگر نیز جزئیاتی وجود دارد که باید لحاظ کنید.

سوالات متداول:

چگونه در همان آزمون اول قبول شوم؟
با مطالعه سوالات سایت ما حتی بدون خواندن کتاب قبولی شما را تضمین می کنیم.
تعداد این سوالات چقدر هستش و چقدر زمان نیاز هستش برای مطالعه کامل این سوالات؟
تقریبا ۶۰۰ سوال جدید که تقریبا ۵ ساعت نیاز هستش برای مطالعه کامل این سوالات.
آیا بسته طلایی سوالات آیین نامه نمونه سوال هستند یا دقیقا اصل سوالات؟
این مجموعه دقیقا سوالاتی هستش که در آزمون داده می شود بدون اضافه و یا کم کردن کلمه ای.