P>به گزارش ایرنا، رادوشوویچ که به‌تازگی از ایران خارج و راهی کرواسی شده است، هفته گذشته برای دریافت ۹۰۰ هزار یورو از پرسپولیس به فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) شکایت کرد. چند روز پس از طرح اخباری درباره این شکایت، باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای به آن واکنش نشان داد.


در این بیانیه آمده است:اظهارنظرهای بوژیدار رادوشوویچ در ارتباط با شرایطی که با پرسپولیس دارد باعث ایجاد سوالاتی نزد افکار عمومی شد. از جمله اینکه مطرح شد باشگاه نسبت به تلاش برای حل و فصل این موضوع و برقراری تماس اقدام نکرده است که با توجه به اسناد موجود در بخش بین‌الملل باشگاه و تماس‌های مکرر با رادوشوویچ، وکیل وی و مدیربرنامه‌های او در ایران از این طریق، مطالب مطرح‌شده به هیچ‌وجه صحت ندارد و برخلاف واقعیت است.


باشگاه پرسپولیس و رادوشوویچ در روزی‌ که در جلسه رودررو ۵۰ هزار یورو به این بازیکن پرداخت شد، برای پرداخت ۳۰ هزار دلار دیگر، ظرف ۲۱ روز پس از آن، توافق کرده بودند. پس از آن که رادوشوویچ ایران را ترک کرد. در جریان تماس‌ها و ارتباط‌ها بود که رقم ۳۰ هزاریورویی تا ۷۰ هزار یورو هم افزایش یافت و باشگاه برای پرداخت آن اعلام آمادگی کرد. همچنین در جریان این تماس‌ها به وکیل وی اعلام شد پرداخت‌های بعدی نیز همان‌طور که این دروازه‌بان خواهان آن شده است با هر پرداخت به تیم صورت خواهد گرفت و تاخیری پیش نخواهد آمد، اما آخرین پاسخ از سوی وکیل ایشان در پاسخ به تماس مدیر امور بین‌الملل باشگاه این بود که همه حرف‌ها قبل از این زده شده است.


تماس‌های باشگاه بلافاصله پس از رفتن رادوشوویچ از ایران آغاز شد که این بازیکن اعلام کرد صحبت‌ها با وکیل وی دنبال شود. باشگاه پرسپولیس در این مدت تماس‌های متعددی از طریق تلفن و پیام‌رسان‌ها با رادوشوویچ، وکیل رسمی وی و مدیربرنامه‌هایش در ایران داشته است. در تاریخ‌های نهم دسامبر(۲۳ آذر) و یکم ژانویه(یازدهم دی) دو نامه رسمی نیز ارسال شده است. آخرین نامه رسمی وارده هم در سوم ژانویه بود. البته پس از آن، تماس‌های دیگری هم با وکیل وی برقرار شد.


باشگاه پرسپولیس همچنان رادوشوویچ را بازیکن خود می‌داند و تمایل به ادامه همکاری دارد. در تماس‌هایی که تا همین امروز، دوم بهمن، با وی برقرار کردیم به دنبال حل اختلاف‌های موجود هستیم و تلاش خود را در این مسیر خواهیم کرد. البته با توجه به مجموعه اتفاقاتی که روی داده است و در این مجال جای طرح آن نیست این مساله منوط به وجود تمایل از سوی طرف مقابل نیز خواهد بود.