تهران- ایرنا- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه‌ای انتصاب سردار محمد کاظمی به ریاست سازمان اطلاعات سپاه را تبریک و از خدمات ۱۳ ساله حجت‌الاسلام حسین طائب رئیس پیشین این سازمان تقدیر کرد.


به گزارش حوزه دفاعی ایرنا، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه‌ای انتصاب سردار محمد کاظمی به ریاست سازمان اطلاعات سپاه را تبریک و از خدمات ۱۳ ساله حجت‌الاسلام حسین طائب رئیس پیشین این سازمان تقدیر کرد.


در پیام سرلشکر باقری خطاب به سردار محمد کاظمی رئیس سازمان اطلاعات سپاه آمده است: انتصاب شایسته جنابعالی به سمت «رییس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» که بیانگر تعهد ، لیاقت ، توانمندی و شایستگی های آن برادر گرانقدر است را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.


بی‌شک صیانت از گوهر ارزشمند  امنیت و آرامش کشور به عنوان مهمترین پیشران پیشرفت ملت عظیم الشان ایران اسلامی که همواره بویژه در عرصه های جنگ اطلاعاتی امروز و رویارویی با پدیده های پیچیده و حساسی چون نفوذ و ایجاد خطای محاسباتی در تصمیم گیران نظام و تغییر باورهای مردم،  کانون طمع و توطئه های گوناگون دشمنان انقلاب و نظام است، مقوله ای حساس و راهبردی و نیازمند عزم، اراده ،هماهنگی و هم افزایی منظومه پر افتخار جامعه اطلاعاتی کشور است که بحمدالله تعمیق و توسعه دائمی این ضرورت در دوره های مختلف تاریخی موجب افتخار و مباهات سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است.


رجاء واثق دارم آراستگی به صفات نیک اخلاقی و رفتاری و دانایی ، توانایی و تجارب ارزشمند مدیریتی جنابعالی در عرصه های مختلف حفاظتی ، اطلاعاتی و امنیتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پشتوانه مطمئنی برای تداوم و ارتقای قدرت و روند موفقیت مجاهدت های خاموش آن سازمان در پیگیری و تحقق ماموریت های بزرگ محوله خواهد بود.


موفقیت و سربلندی آن برادر عزیز در این سنگر خطیر و مهم تحت عنایات حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه) و تبعیت از  تدابیر، منویات و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی ) را از درگاه خداوند متعال طلب می کنم. 


همچنین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام دیگری خطاب به حجت‌الاسلام حسین طائب رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه از خدمات ۱۳ ساله وی در این مسئولیت قدردانی کرد.


در پیام سرلشکر باقری خطاب به طائب آمده است: خدای بزرگ را شاکریم که به ما توفیق داد در عصر طلوع مجدد خورشید اسلام ناب محمدی (ص) در زمره مجاهدان فی سبیل الله ، برغم توطئه ها و فتنه های پیچیده و مستمر جبهه دشمنان رنگارنگ انقلاب و نظام اسلامی پیام آور عزت، شوکت ، عظمت و اقتدار ملت عظیم‌الشأن ایران اسلامی در جهان امروزگردیم.


اکنون پس از  ۱۳ سال خدمت مجاهدانه و صادقانه  در سنگر خطیر «ریاست سازمان اطلاعات سپاه انقلاب اسلامی» ، که با راهبری موفق آن برادر فرهیخته ، تشکیل ، سازماندهی و توسعه کمی و کیفی این مجموعه حساس و راهبردی محقق و توفیق در بسیاری از پرونده ها و موضوعات اطلاعاتی و امنیتی از جمله  کشف و خنثی سازی سناریوهای نفوذ وجاسوسی رقم خورده است و در تعامل هم افزا و مقتدر با سایر نیروهای اطلاعاتی و امنیتی کشور، مفتخر به عنوان ” سرباز گمنام امام زمان (عج) هستید ، امنیت مثال زدنی ایران اسلامی از گزند توطئه های نظام سلطه و صهیونیسم بین الملل مصون مانده است؛ بر خود وظیفه می دانم به مصداق کلام شریفه ” و من لم نیشکر المخلوق من لم یشکر الخالق” از همت جهادی و انقلابی و تلاش های ارزنده جنابعالی در این راستا قدردانی و سپاسگزاری نمایم.


دوام توفیق و سربلندی آن برادر عزیز در تداوم خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت عنایات حضرت ولی عصر (ع)  و تدابیر و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) را از درگاه خدای کریم و نعیم طلب می کنم.آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40