P style=”TEXT-ALIGN: justify”>به گزارش ایرنا؛ از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه امروز شنبه از هفته بیست و سوم لیگ برتر باشگاه‌های انگلیس، سه دیدار همزمان برگزار شد.


در حساسترین دیدار، منچستریونایتد و وستهام که در جدول همسایه هستند و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش می‌کنند در ورزشگاه «اولدترافورد» ‌ شهر منچستر به مصاف هم رفتند.


پیروزی ارزشمند منچستر در دقیقه ۹۳/ برتری ولوورهمپتون در دیداری عجیب


در این دیدار نزدیک، منچستر با گل دقیقه ۹۳ «مارکوس راشفورد» به برتری ارزشمند یک بر صفر رسید و با ۳۸ امتیاز در رتبه چهارم قرار گرفت. وستهام نیز ۳۷ امتیازی باقی ماند.


در دیگر دیدار، برنت‌فورد در دیداری عجیب مقابل ولوورهمپتون متحمل شکست خانگی دو بر یک شد.


در دقیقه ۲۶ این دیدار ۲ بازیکن برنت‌فورد به شدت با یکدیگر برخورد کرده و تعویض شدند.


همچنین پرواز پهباد غیر مجاز بر فراز ورزشگاه برنت‌فورد موجب شد تا این دیدار در نیمه نخست، ۲۰ دقیقه متوقف شده و بازیکنان به رختکن بروند. پس از رفع این مشکل، بازی از سر گرفته شد. نیمه نخست این دیدار، ۷۳ دقیقه به طول انجامید.


پیروزی ارزشمند منچستر در دقیقه ۹۳/ برتری ولوورهمپتون در دیداری عجیب


در این دیدار ابتدا، «موتینیو» برای ولوورهمپتون گلزنی کرد و سپس «ایوان تونی» در دقیقه ۷۱ کار را به تساوی کشاند. این پایان کار نبود و «روبن نوس» هافبک پرتغالی در دقیقه ۷۸ دومین گل ولوورهمپتون را به ارمغان آورد.


در دیگر بازی، نیوکاسل که برای رهایی از سقوط تلاش می‌کند با تک گل ارزشمند «جان شلوی» مقابل لیدز به برتری خارج از خانه یک بر صفر دست یافت و با ۱۵ امتیاز در جایگاه هجدهم قرار گرفت.


از ساعت ۲۱ امشب، تیم صدرنشین منچسترسیتی که آماده رسیدن به کسب عنوان قهرمانی است به میهمانی ساوتهمپتون می‌رود.