امروزه با گسترش وب و خرید های اینترنتی در ایران، همه ی ما نیازمند این هستیم که بتوانیم بهترین محصول را براي خود انتخاب کنیم، آن هم در زمانی که به هر جا نگاه می کنی یک فروشگاه اینترنتی با انبوهی محصول وجود دارد!

در این میان سایت های راهنمایی وجود دارند که به ما کمک می کنند تا با بهترین محصولات در هر زمینه ای آشنا شویم. در سطح جهان سایت های معروفی مثل راهنمای تام ( Tom’s Guide ) وجود دارند که عمدتا لوازم الکترونیکی و گجت ها را بررسی و نقد می کنند. در ایران نیز سایت های معتبری همچون کوییک ریویو وجود دارند که به صورت تخصصی به بررسی انواع محصولات می پردازند. مثلا در همین سایت کوییک ریویو می توانید مطالب جالبی راجع به راهنمای خرید سرویس آشپزخانه، بهترین ماکروفر و همچنین بهترین مارک رنگ مو پیدا کنید.


این گونه سایت ها همچنین در صرفه جویی در وقت بسیار به ما کمک می کنند. تصور کنید که اگر این وب‌سایت های راهنما وجود نداشتند چه دردسر بزرگی برای خرید یک گوشی موبایل مناسب داشتیم! حالا اما در عرض چند دقیقه می توانیم چند محصول مشابه را با یکدیگر مقایسه کنیم و بهترین شان را انتخاب کنیم. به همین سادگی!

اما نکته بسیار مهمی هم در این میان وجود دارد که نباید از آن غافل شد. آن نکته این است که شما باید یک سایت قابل اعتماد را پیدا کنید و بعد به توصیه هایش گوش کنید! سایت های غیر معتبر که فقط برای جذب مخاطب مطالب بی اساس تولید می‌کنند نمی توانند راهنمای خوبی برای خرید کردن ما باشند. به همین دلیل هم ما در این مطلب سایت کوییک ریویو را به شما معرفی کردیم چرا که این سایت مطالب درست و حسابی و علمی ای را منتشر می کند که به نوبه خود در این دوره زمانه چیز کمیابی است!

Leave A Comment