تولید محتوا یکی از مهمترین بخشهای سئو و بهینه سازی سایت است. وقتی می خواهید یک سایت Google در کنار صفحات اول Google دریافت کنید ، قطعاً باید محتوا ایجاد کنید. اما هزینه تولید محتوا می تواند یکی از بزرگترین هزینه های سئو باشد. بنابراین ، ما باید به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه سفارش تولید محتوا برای سایت خود باشیم تا بتوانیم سایت خود را با کمترین هزینه بهینه کرده و همچنین کیفیت محتوا را حفظ کنیم.

تولید محتوای متنی چیست؟

تولید محتوای متنی به معنای جمع آوری کلمات برای ایجاد پیام و انتقال آن به مخاطب است. به عبارت دیگر ، نوشتن روی موضوعی خاص با نکات SEO ، مطابق سلیقه مخاطب ، ایجاد محتوای متنی نامیده می شود. انواع تولید محتوا چیست؟

تولید محتوای متنی

تولید محتوای صوتی و پادکست

تولید محتوای بصری

تولید محتوای ویدئویی

چرا محتوای با کیفیت تولید کنیم؟ آیا کاهش هزینه سفارش تولید محتوا درست است؟

قبل از سفارش تولید محتوا ، باید از ویژگی های محتوای با کیفیت مطلع باشید. به خاطر داشته باشید که اگر محتوا کیفیت خوبی نداشته باشد ، باید محتوای مناسب را جستجو کرده و هزینه اضافی پرداخت کنید. بنابراین ، در تولید محتوای با کیفیت سرمایه گذاری کنید. زیرا می تواند به مرور زمان مشتریان شما را افزایش دهد.

  10 ویژگی محتوای با کیفیت

محتوا باید جامع و کامل باشد و مفاهیم مورد نظر را به خوبی به مخاطب منتقل کند.

نیازها و سلیقه همه مخاطبان باید در نظر گرفته شود.

باید از اصول سئو پیروی کند.

هیچ مشکلی در نوشتن یا املا وجود ندارد.

از متون خوانا ، کوتاه و جذاب استفاده کنید.

محتوای نوشته شده نباید از سایت های دیگر کپی شود.

متن نوشته شده باید بازبینی و ویرایش شود.

تصاویر با کیفیت و مرتبط داشته باشید.

استناد به منابع معتبر

بهترین کلمات کلیدی را برای سایت انتخاب کنید تا بیشترین کارایی را داشته باشید.

مشکل این است که وقتی به هر دلیلی هزینه سفارش تولید محتوا برای سایت خود را کاهش می دهید ، به عنوان مثال ، افراد ضعیف و مبتدی را که در تولید محتوای SEO تخصص ندارند استخدام می کنید ، قطعاً با کاهش این مشکل با این مشکل روبرو خواهید شد. کیفیت محتوای شما رتبه Google شما را به خطر می اندازد. بنابراین مراقب باشید که به هیچ وجه هزینه تولید محتوای خود را کاهش ندهید و سعی کنید این کار را عاقلانه انجام دهید.

 روشهای تولید محتوا برای تجارت و کاهش هزینه سفارش تولید محتوا

 1) ایجاد محتوا توسط مدیر سایت

این روش ممکن است برای مشاغل بسیار کوچک مناسب باشد. اما در دراز مدت ، این شرایط دشواری را برای مشاغل بزرگ ایجاد می کند. این امر به این دلیل است که مدیران وب سایت مسئولیت های دیگری دارند و زمان زیادی برای ایجاد محتوای حرفه ای ندارند.

بنابراین یکی از راه های کاهش هزینه سفارش تولید محتوا این است که مسئولیت شخصی که سایت را اداره می کند بر عهده بگیرید. اما مطمئناً هرچه مسئولیت افراد بیشتر باشد ، توجه و توجه کمتری به آن پرداخته خواهد شد.

2) استخدام کارشناس تولید محتوا

روش دیگری که معمولاً شرکت های بزرگ این کار را انجام می دهند ، استخدام یک یا چند “متخصص تولید محتوا” است. به این ترتیب ، مدیر بر نیروهای خود نظارت مداوم دارد. بنابراین ، کارفرما هر ماه مبلغی ثابت به کارکنان خود می پردازد

با این روش ، زیرا ممکن است فرد دریافت کننده حقوق به اندازه کافی دریافت نکند ، مطمئناً محتوای باکیفیتی در اختیار شما قرار نخواهد داد مگر اینکه در مورد زمان پخش تهیه کننده حساب داشته باشید.

 2) برون سپاری مشاغل آزاد

فریلنسرها افرادی هستند که آزادانه کار می کنند. برای انتخاب فریلنسر مناسب ، سعی کنید در ابتدا چند پروژه به او اختصاص دهید تا بتوانید بر کار او نظارت داشته باشید. زیرا کیفیت کار فریلنسرهای مختلف متفاوت است. بسیاری از سایت های مستقل وجود دارد که شامل مواردی مانند پونیشا ، جابینجا ، کارلنسر و دیگران است. پیشنهاد می کنیم به جای کار با افرادی که نمی شناسید ، از موسسات و شرکت های معتبر کمک بگیرید تا بهترین نتیجه را از تولید محتوا بگیرید.

 3) برون سپاری شرکتهای تولید محتوا

شما می توانید تولید محتوا را از شرکت های معتبر سفارش دهید تا به متخصصان مربوطه واگذار شود. به این ترتیب می توانید ذهن خود را بر روی فضای داخلی کسب و کار خود متمرکز کنید. مزایای آن شامل تولید محتوای هدفمند ، صرفه جویی در هزینه ، مدیریت زمان و موارد دیگر است.

شما می توانید سفارش تولید محتوا را با تیم قدرتمند seoedu به راحتی ثبت کنید و حداکثر ظرف 24 ساعت مطالب خود را دریافت کنید. ما سعی می کنیم بیشترین خدمات را به شما ارائه دهیم

منبع: seouser

Leave A Comment