درباره لترال

لابراتوار تخصصی پروتز دندان لترال با بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان با شناخت کامل از جامعه دندان پزشکی کشور، فناوری روز دنیا را با تجربه و تکنیک در هم آمیخته تا خدماتی متفاوت به شما ارائه نماید. دندانسازی لترال با به‌کارگیری روش‌های کنترلی در مراحل مختلف از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری و باعث کاهش chair time پزشکان و رضایت هرچه بیشتر بیماران می‌گردد.

نگاهی کوتاه به تاریخچه‌ی لابراتوار لترال

نصرالله نگاری فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۴۱ آغاز کرد. پس از گذشت سال‌ها و کسب تجربیات فراوان با اخذ مدرک لازم از وزارت بهداشت لابراتوار تخصصی لترال را در سال ۱۳۵۵ تاسیس نمود. افزایش توان کیفی و کمی در طول سالیان متوالی و کمک به جامعه دندانسازی برای برپایی کنگره‌های سالیانه با هدف رشد جایگاه دندانسازی در کشور، اعتبار و جایگاهی ویژه را برای لابراتوار لترال به ارمغان آورد.

در سال ۱۳۸۰ موقعیتی فراهم آورد تا با اخذ گواهینامه‌های متعدد و تجهیز لابراتوار به بروزترین تجهیزات لابراتواری، بخش پروتزهای فیکس، ایمپلنت و دیجیتال را راه‌اندازی نمایند. امروز همراه شدن تجربیات متوالی با علم روز و بکارگیری تکنسین‌های تحصیل کرده و با تجربه در کنار تجهیزات پیشرفته لابراتواری باعث گردیده تا لابراتوار لترال بتواند به عنوان یکی از لابراتوارهای مطرح خدماتی منظم و باکیفیت به جامعه دندانپزشکی ارائه دهد. در این راه تعامل و همکاری پزشکان همواره یکی از سرمایه‌های لترال بوده است.

خدمات لترال

لترال با استفاده از پرسنل مجرب و داشتن تجهیزات پیشرفته خدمات متنوع زیر را ارائه می‌دهد.

  1. پروتز ثابت (فیکس)
  2. پروتز متکی بر ایمپلنت
  3. دندانپزشکی دیجیتال

مجوزهای لابراتوار

لابراتوار لترال با شرکت در کنگره‌ها و سمینارهای مختلف دندانسازی و همچنین ارتقا سطح اموزشی خود به علوم روز دندانپزشکی و دندانسازی توانسته مجوزات و مدارک علمی داخلی و بین المللی را کسب کند و از این نظر در رتبه بهترین دندانسازی تهران قرار دارد.

Leave A Comment