کارت مهارت فنی برای شاغلان صنایع دستی حذف شود


تهران – ایرنا – وزارت میراث فرهنگی خواستار حذف الزام دریافت کارت مهارت…


 • آمریکا و سگ نگهبانش بدانند پاسخ ایران به هر تعرضی آنها را متلاشی خواهد کرد

  تهران- ایرنا- سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء در توییتی نوشت: جنایات آل‌سعود آمیزه‌ای از تروریسم و فریبکاری است و این رژیم نه‌تنها برای منطقه بلکه برای اغلب کشورهای دنیا تهدیدی بزرگ محسوب می‌شود.


  به گزارش خبرگزاری ایرنا، نصر الشَمَّری در واکنش به اعدام بیش از ۸۰ شهروند معارض عربستانی به‌دست رژیم آل‌سعود، در پیامی توییتری نوشت: رژیم وهابی سعودی همچنان به نقض حقوق‌بشر و دشمنی با انسانیت ادامه می‌دهد. جنایت روز گذشته از جمله شدیدترین جنایات این رژیم به‌شمار می‌رود که طی آن، جمعی از شهروندان شیعه عربستانی و اتباع سایر کشورها که در پی آزادی و عدالت و کرامت بودند، اعدام شدند.


  سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء با تأکید بر اینکه رژیم سعودی از طریق متهم کردن قربانیان به اقدامات تروریستی، درصدد فریب افکار عمومی است، ادامه داد: این رژیم با گرایش‌های طایفه‌گرایانه ضدانسانی و کارنامه‌ای مملو از جنایت و تروریسم سیاه، نه‌تنها برای منطقه بلکه برای اغلب کشورهای دنیا تهدیدی بزرگ محسوب می‌شود.


  المشری، ضمن فراخواندن همه شرافتمندان و آزادگان جهان برای مقابله با رفتارهای غیرانسانی، مفتضحانه و جنایتبار آل‌سعود، خاطرنشان کرد: این سوابق جنایی روزبه‌روز به سست شدن پایه‌های رژیم سعودی و زوال ابدی آن منجر می‌شود؛ چرا که گزند ظالم به خودش بازمی‌گردد.  آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40