P style=”TEXT-ALIGN: justify”>محمود کلهر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: اینکه وضعیت مدیریتی باشگاه پرسپولیس مشخص شد، خیلی خوب است چرا که این باشگاه نیاز داشت تا فردی که سابقه مدیریت در فوتبال را دارد در مجموعه خود ببیند.


وی افزود: به نظر من آمدن رضا درویش که کار مدیریتی در فوتبال کرده و با شرایط موجود آشناست کمک شایانی به پرسپولیس خواهد کرد ضمن اینکه حضور فردی مانند بیژن ذوالفقارنسب نیز می تواند خیلی کمک حال باشد.


وی ادامه داد: سال هاست که در بخش مدیریتی دچار مشکل هستیم، تغییراتی که امروز اتفاق افتاد می تواند پرسپولیس را از بحران خارج کند تا یحیی و شاگردانش برای ششمین قهرمانی امیدوار باشند. البته باید مراقب باشند درگیر حاشیه ها نشوند و فقط به فکر بازی و نتیجه باشند.  


کاپیتان اسبق پرسپولیس در خصوص بازی امروز این تیم برابر فجر سپاسی تاکید کرد: در بازی با پدیده دیدیم وقتی تیمی بسته بازی می کند دچار مشکل می شود. در این بازی هم همین اتفاق می افتد و فجر که با هدف بقا در لیگ به میدان می آید بدون شک یک بازی بسته را در دستور کار خود قرار می دهد تا فضاهای موجود را ببندد.


وی افزود: با این شرایط پرسپولیس نباید به مشکل بخورد و باید راهکاری را پیدا کند تا بتواند دروازه فجر را در دقایق نخست باز کند. این اتفاق روی دهد، سایر دقایق بازی برای پرسپولیس راحتر دنبال می شود.  


کلهر یادآور شد: پرسپولیس با توجه به نوع بازی که دارد و مالکیت و موقعیت هایی که به دست می آورد می تواند در این بازی ۳ امتیاز را از آن خود کند. آنها از ضربات ایستگاهی هم به خوبی بهره می برند. نکته مهم این است که در جلوی مدافعان فجر یک خلا وجود دارد و باید سرخ پوشان این منطقه را از آن خود کنند.  


وی در مورد تعداد گل های خورده پرسپولیس در این فصل یادآور شد: ۱۴ بازی و ۱۰ گل خورده نشان می دهد مشکلی وجود دارد. شاید بالارفتن سن سید جلال و فشار بازی ها موجب شده تا خط دفاعی پرسپولیس آن کارایی فصل قبل را نداشته باشد.


وی ادامه داد: تیم نیاز به جوانگرایی دارد، الان نعمتی و فرجی آمدند تا به خط دفاعی کمک کنند و همین موضوع موجب ناهماهنگی در خط دفاعی می شود، البته باید این مساله را مد نظر قرار داد که هر چه از آغاز لیگ می گذرد پرسپولیس بهتر شده و این مشکل هم کمتر دیده می شود.   


گفتنی است تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران امروز و از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف فجر سپاسی می رود.  


Leave A Comment